Collamedic kolagen – akce

od

Collamedic akce a dárky

Drahé klientky a zákaznice,

děkujeme vám za vaši věrnost a podporu. Jsme tady, abychom vám nabídli kvalitní produkty, které se starají o vaši krásu a pohodu.

Na této stránce budeme pravidelně zveřejňovat exkluzivní akce, dárky k nákupu a limitované edice produktů. Všechny tyto nabídky jsou připravené právě pro vás, naše věrné klientky a zákaznice.

Naším zaměřením je péče o pokožku, vlasy a tělo, a proto na e-shopu collamedic.cz najdete široký výběr doplňků stravy a kosmetiky založených na kolagenu a kyselině hyaluronové. Chceme, abyste se cítily krásné a zdravé.

Sledujte naši stránku pravidelně, abyste nezmeškaly žádnou výhodnou nabídku.

Jsme rádi, že vás můžeme potěšit a udělat vám radost!

S láskou,

Tým Collamedic

Collamedic akce, collagen drink akce - opalovací krém

Collamedic akce s DÁRKEM platí pro objednávky nad 1500 Kč.

Collamedic kolagen v akci

V e-shopu Collamedic jsme hrdí na to, že pravidelně přinášíme našim zákazníkům skvělé akční balíčky doplňků stravy, které zahrnují kolagen a kyselinu hyaluronovou. Tyto látky jsou klíčové pro všechny aspekty krásy, ať už se jedná o zdravou pleť, pevné vlasy nebo silné nehty.
Abychom naše zákazníky ještě více potěšili, k těmto akčním sadám přidáváme Collamedic zpevňující kolagenové tělové mléko v hodnotě 249 Kč. Tímto dárkem si naši zákazníci mohou dopřát komplexní péči o své tělo a dosáhnout tak skvělých výsledků ve své krásné cestě.

Collamedic collagen drink – akce

Jeden z akčních balíčků obsahuje dávku kolagenu na dva měsíce. Zdarma získáte extra silný vitamín C (collagen booster, 2x 30 ks, 2x 119 Kč) pro podporu tvorby vlastního kolagenu. Jak už bylo zmíněno výše, součástí této sady je Collamedic kolagenové tělové mléko v hodnotě 249 Kč.

Collamedic collagen drink akce

Collamedic kyselina hyaluronová a kolagen (kapsle) – akce

Druhým velmi oblíbeným balíčkem je sada kolagenového prášku (nápoje) a kapslí s kyselinou hyaluronovou a kolagenem. Jedná se o velmi intenzivní vzpruhu pro pleť a užívá se po dobu jednoho měsíce. Denně přijmete 5000 mg + 1000 mg kolagenu a 200 mg patentované kyseliny hyaluronové. Jedná se o dávku, která vychází ze závěrů klinických studií. Zdarma získáte balení vitamínu C a Collamedic kolagenové tělové mléko v hodnotě 249 Kč.

Collamedic kolagenové kapsle akce